Sklepy Internetowe

które sprzedają

Jaki powinien być idealny sklep internetowy? Przede wszystkim  skuteczny. Dobrze wiemy że stabilny, intuicyjny w obsłudze i atrakcyjny wizualnie dla użytkownika sklep jest silnym kanałem sprzedaży w wielu branżach.

Jak taki stworzyć? Zrobimy to za Ciebie!

Zostaw numer telefonu

oddzwonimyGotowy rozkręcić

swój sklep intenetowy?

Budowa sklepu internetowego to doskonały sposób, aby rozszerzyć działalność swojego biznesu. Nowoczesny i łatwy w obsłudze, pomaga generować zyski i budować świadomość marki w Internecie.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego każdy z naszych sklepów to małe arcydzieło. Mogą być nie tylko piękne i funkcjonalne, ale również w pełni dostosowane do Twoich wymagań.

Skontaktuj się z nami
Tworzymy sklepy internetowe

Wybrane realizacje

Stylistka, kreator wizerunku

Elka

Nieruchomości nadmorskie

Baltic Port

Produkcja uli i węzy pszczelej

Hanefeld

Zielone ściany, rośliny stabilizowane

Kreatywna Zieleń

ZOBACZ WIĘCEJ

Zaufali Nam

Strona www spełnia wszelkie wymogi zawarte w opisie przedmiotu zamówienia. Podczas realizacji zadania wykonawca wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz dostępnością i elastycznym podejściem do sugestii zamawiającego co do wyglądu oraz treści strony www.

Tomaszów MazowieckiZ-ca Prezydenta Miasta

Partium Marketing wykazało się pomysłowością i indywidualnym podejściem do klienta. Stały kontakt znacznie usprawnił współpracę. Rekomendujemy Partium jako godnego zaufania partnera.

Intratek

Na każdym etapie prowadzonych działań, pracownicy Partium Marketing odznaczali się dużym profesjonalizmem i elastycznością. Chętnie udzielali ekspertyz na tematy związane z marketingiem.

Zespół Sunovu

Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą z firmą Partium Marketing. Projekt został zakończony w ubiegłym roku, a do dzisiejszego dnia specjaliści z Partium monitorują moją stronę. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Workforce

Klienci kupują oczami

Szata graficzna jest tak samo ważna jak jego funkcjonalność. Dlatego każdy sklep budujemy w oparciu o Twoją wizję marki oraz najnowsze trendy z branży e-commerce. Dbamy o to, aby produkty były przedstawione w sposób atrakcyjny wizualnie i zachęcający do nabycia. Stawiamy na wysokiej jakości zdjęcia i piękne kolory. W sklepach stworzonych przez nas po prostu chce się robić zakupy!

klienci kupują oczami - dlatego sklepy internetowe muszą być stworzone profesjonalnie

Indywidualna oprawa graficzna

Piękna szata graficzna powinna iść zawsze w parze z designem maksymalnie przyjaznym użytkownikom. W naszym zespole mamy od tego zadania doświadczonych specjalistów, którzy doskonale orientują się w zasadach UX (User Experience). Chcemy, aby odwiedzający Twój sklep użytkownicy nie tylko dokonywali zakupu, ale też byli zadowoleni z całej ścieżki zakupowej i wizyty w Twoim sklepie – co zwiększa szanse, że wrócą do niego kolejny raz. Dlatego stawiamy na czytelność i intuicyjny interfejs, który sprawi, że wizyta w Twoim sklepie będzie wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem.

Wszystkie strony, które tworzymy dla naszych klientów, są dostosowane również do telefonów i tabletów. Czy wiesz, że ponad 80% ruchu w polskim e-commerce to ruch z urządzeń mobilnych? Zadbamy więc o to, aby Twój sklep był maksymalnie mobile-friendly!

Sklepy internetowe szyte na miarę

Sklep szyty na miarę

Przygotowując projekty stron i sklepów internetowych, stawiamy na wyjątkowość. Podczas pracy nie używamy żadnych szablonów i utartych schematów.

Wiemy że skuteczne sklepy internetowe to nie tylko pożądna praca programisty ale też grafika oraz specjalisty z zakresu User Experience.

Możesz mieć pewność że sklep który dla Ciebie zrealizujemy, spełni oczekiwania Twoje oraz Twoich klientów.

Intuicyjna Nawigacja

Wiemy że, prowadzenie sprzedaży w internecie wiąże się często z stawaniem w szranki z silną konkurencją. Nasi klienci mogą sobie z nią poradzić dzięki nacisowi jaki kładziemy na przejrzystość i łatwość nawigacji po naszych skepach.

Klient wchodzący na Twój sklep powinien być zachęcony oraz naprowadzony  na ściężkę zakupową w Twojej firmie.

Śledzimy zachowania Twoich klientów i dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść im na przeciw, by zwiększyć Twoje szanse na sprzedaż.

intuicyjna nawigacja w sklepach internetowych maksymalizuje zyski

Profesjonalizm i rzetelność

Nagroda dla firmy Partium Marketing za najlepszy design strony
Nagroda dla firmy Partium Marketing uzyskana w roku 2020

Indywidualny projekt

Stworzymy dokładnie to, czego potrzebujesz – zupełnie unikatową i wyjątkową stronę internetową.

Panel CMS

Zarządzaj swoją stroną bez potrzeby posiadania wiedzy programistycznej.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w sieci to podstawa. Twoja strona będzie spełniała wszystkie normy bezpieczeństwa.

Responsywność

Strona będzie działała poprawnie również na urządzeniach mobilnych.

Prawa autorskie

Po zakończeniu projektu przekażemy Ci wszystkie prawa autorskie.

Legalność

Strona będzie zgodna z RODO, a wszystkie wykorzystane materiały w pełni legalne, z licencją.

SEO

Twoja strona będzie przyjazna nie tylko dla użytkowników, ale również dla wyszukiwarek.

Umowa i faktura

Otrzymasz fakturę oraz umowę, wraz z terminem realizacji.

Co zawierają wdrożenia ecommerce?

Instalacja

Stworzymy atrakcyjny, przejrzysty sklep, w którym w dobrym świetle przedstawimy Twoje produkty i usługi, używając dobrej jakości zdjęć i opisów spełniających wymagania SEO.

Konfiguracja

Zadbamy o to, aby wszystkie funkcje działały prawidłowo, a ścieżka zakupowa była zoptymalizowana pod użytkownika.

Integracja

Sklep internetowy musi być odpowiednio zintegrowany z metodami płatności oraz różnymi opcjami wysyłki. Zrobimy to szybko i fachowo.

Analiza

Przeanalizujemy mocne i słabe cechy Twojej strony i jej funkcji. To, co możliwe, na-prawimy od ręki lub też sporządzimy odpowiednie rekomendacje.

Mailing

Skuteczny sklep internetowy musi być zintegrowany z programem do wysyłki wia-domości do klientów. Pomożemy Ci stworzyć wszystkie niezbędne e-maile oraz zautomatyzowane cykle.

Uruchomienie Sklepu

Pora na wielki start Twojego sklepu w Internecie. Jesteś podekscytowany? My bardzo!

100

ZADOWOLENIA

70

WZROST WYŚWIETLEŃ

56

WZROST SPRZEDAŻY

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Partium tworzy profesjonalne strony internetowe

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

Stań przed konkurencją!