Kampanie AdWords

Kluczem do sukcesu

Prowadzimy kompleksowe kampanie AdWords. Jest to reklama tekstowa, która pojawia się jako pierwsza w wynikach wyszukiwania Google. Pomożemy Ci niezależnie od Twojego budżetu oraz wymagań. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować Ci odpowiednią skuteczność działań. Dobrze wiemy że celem jest wzrost sprzedaży w Twojej firmie.

Zostaw numer telefonu

oddzwonimyRozwijaj swoją firmę dzięki Google Ads

Google Ads to jeden z najszybszych sposobów na pojawienie się w sieci. Reklamy Google dają natychmiastowe rezultaty – Twoje ogłoszenia pojawiają się Internecie prawie zaraz po tym, jak zostaną wdrożone. Jeśli Internet traktujesz jako przestrzeń do pozyskiwania klientów, wykorzystanie tej usługi to konieczność. Dodatkowo za reklamę płacisz wyłącznie wtedy, gdy potencjalny klient wyląduje na Twojej stronie!

Rozpocznij teraz

Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz

Ogromną przewagą reklam Google nad innymi metodami reklamowania się w Internecie jest możliwość precyzyjnego określenia grupy docelowej. Koniec z kierowaniem reklam do osób, które w żaden sposób nie są zainteresowane Twoją ofertą! Dzięki Google Ads możesz kierować swoje ogłoszenia tylko do użytkowników mieszkających w danym regionie, mówiących określonym językiem, szukających konkretnych produktów czy mających wybrane zainteresowania.

Zaufali Nam

Strona www spełnia wszelkie wymogi zawarte w opisie przedmiotu zamówienia. Podczas realizacji zadania wykonawca wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz dostępnością i elastycznym podejściem do sugestii zamawiającego co do wyglądu oraz treści strony www.

Tomaszów MazowieckiZ-ca Prezydenta Miasta

Partium Marketing wykazało się pomysłowością i indywidualnym podejściem do klienta. Stały kontakt znacznie usprawnił współpracę. Rekomendujemy Partium jako godnego zaufania partnera.

Intratek

Na każdym etapie prowadzonych działań, pracownicy Partium Marketing odznaczali się dużym profesjonalizmem i elastycznością. Chętnie udzielali ekspertyz na tematy związane z marketingiem.

Zespół Sunovu

Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą z firmą Partium Marketing. Projekt został zakończony w ubiegłym roku, a do dzisiejszego dnia specjaliści z Partium monitorują moją stronę. Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Workforce

Reklama tekstowa

Reklama w formie tekstu, który wyświetla się użytkownikowi korzystającemu z wy-szukiwarki Google.

Reklama graficzna

Wizualizacja Twoich produktów w witrynach współpracujących z Google. Ten rodzaj, podobnie jak reklama tekstowa, może przystosowywać się do przestrzeni reklamowej jako reklama elastyczna.

Reklama produktowa

Reklama konkretnego produktu zawierająca jego najważniejsze cechy, dostępność i cenę.

Reklama video

Samodzielna reklama w formacie video lub reklama umieszczana w strumieniowej transmisji np. w serwisie YouTube.

Reklama aplikacji

Reklama, która odsyła klientów do sklepu, w którym mogą pobrać aplikację.

Reklama w mapach Google

Reklama wyświetlana w mapach, dzięki której klient łatwo trafi do położonego nieda-leko sklepu lub obiektu usługowego

Reklamy

W oparciu o geolokalizację

Google daje nam zestaw narzędzi do pomiaru efektywności kampanii reklamowej. Mamy podgląd do wykresów i cennych danych, które pozwalają zweryfikować skuteczność tego rozwiązania.

Poza tym, pozwala nam kierować reklamę do wybranej grupy odbiorców, w oparciu o lokalizację. Dzięki temu, możesz samodzielnie wybrać na jaki obszar chcesz się reklamować – od najbliższej okolicy, aż po cały kraj!

Możemy wybrać obszary, na których reklama będzie wyświetlana(niebieski kolor), oraz wykluczyć obszary (czerwony kolor), gdzie ma się nie wyświetlać.

Mamy pełną kontrolę nad kosztami oraz harmonogramem wyświetlania reklam. Możemy wybrać dni tygodnia, w których będzie się wyświetlała nasza reklama, a nawet doprecyzować godziny emisji.

Pay Per Click

Płacisz za kliknięcie!

Kampania PPC (ang. Pay Per Click) umożliwa nam wyświetlenie swojej reklamy na szczycie listy wyszukiwań, gdzie jak już wiemy – klika 84% użytkowników. Jak nazwa tego typu kampanii sugeruje – płacimy, w momencie kiedy ktoś kliknie w nasz odnośnik.

Ile kosztuje kampania Google AdWords? Jak się do tego zabrać?

Nie ma minimalnej kwoty, budżet może być minimalny. Nie ukrywajmy jednak – im więcej zainwestujemy, tym większą skuteczność osiągniemy. Jednak Google daje nam dużą dozę elastyczności. Mamy pełną kontrolę nad wydatkami, w każdej chwili możemy ograniczyć lub wstrzymać naszą kampanię reklamową, ograniczając jej koszta.

Firma Partium Marketing tworzy profesjonalne strony internetowe

Wiarygodny partner dla Twojego biznesu

Reklama Google to odnoga marketingu, której nauczyć się można tylko przez do-świadczenie. Nasi specjaliści SEM to osoby, które od wielu lat zajmują się reklamą PPC. Współpracujemy tylko z najlepszymi ekspertami.

54

miesiące gwarancji

Przygotowane przez nas projekty są najwyższej jakości. Potwierdzeniem jest pakiet powdrożeniowy, który obejmuje wszystkie nasze projekty bez dodatkowych opłat.

Profesjonalizm

Za stronę płacisz tylko raz - nie ma żadnych ukrytych płat ani abonamentów. Na zakończenie projektu wszystkie prawa autorskie są przenoszone na zamawiającego.

Skuteczność

Za stronę płacisz tylko raz - nie ma żadnych ukrytych płat ani abonamentów. Na zakończenie projektu wszystkie prawa autorskie są przenoszone na zamawiającego.

Brak ukrytych kosztów

Za stronę płacisz tylko raz - nie ma żadnych ukrytych płat ani abonamentów. Na zakończenie projektu wszystkie prawa autorskie są przenoszone na zamawiającego.

Support

Za stronę płacisz tylko raz - nie ma żadnych ukrytych płat ani abonamentów. Na zakończenie projektu wszystkie prawa autorskie są przenoszone na zamawiającego.

Największe zalety reklam Google

Natychmiastowe efekty

Reklama Google zaraz po zaakceptowaniu zaczyna działać na Twoją korzyść. Stajesz się widoczny w Internecie, gdy tylko użytkownik wpisze odpowiednie frazy w wyszukiwarce. Ponadto możesz je szybko modyfikować i dostosowywać do zmieniających się okoliczności. Święta? Konkretne wydarzenie? Oferta specjalna lub promocja? Uwzględnij to w swoich reklamach!

Precyzyjne dotarcie do wybranej grupy docelowej

Odpowiednio zoptymalizowane reklamy Google są po prostu trafne. W promowane przez Ciebie linki klikają tylko osoby, które rzeczywiście są zainteresowane Twoją ofertą – dzięki temu płacisz tylko za wybrany ruch. Dodatkowo, dzięki remarketingowi, możemy odszukać użytkowników, którzy byli wcześniej na Twojej stronie i ponownie zachęcić ich do zakupu.

Superdokładna analityka i mierzalność

Google Ads to liczby, które nie przekłamują rzeczywistości. Cały czas masz dostęp do pełnych statystyk, z których dowiesz się, ile osób kliknęło w Twoją reklamę, ile dokonało zakupu i jak wyglądała cała ścieżka zakupowa. Możesz też na bieżąco sprawdzać, które słowa kluczowe cieszą się największą popularnością i regularnie wdrażać niezbędne optymalizacje.

100

ZADOWOLENIA

70

WZROST WYŚWIETLEŃ

56

WZROST SPRZEDAŻY

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Partium tworzy profesjonalne strony internetowe

Rozpocznij współpracę z profesjonalistami

Stań przed konkurencją!