Partium Marketing

W biznesie stawiamy na zaufanie i długotrwałe relacje

Poznaj nas

Jan Kubik

Marketing&IT Consultant

Michał Czapliński

Social Media Specialist

Rafał Koralewski

Backend Developer

Aleksander Zębrowski

Project Menager

Anna Mądra

UI Specialist & Grafik

Sprawdź rekomendacje

Nasi klienci nas uwielbiają

Przywiązuję ogromną wagę do szczegółów. Zaskoczyło mnie, że team Partium w najdrobniejszych detalach stworzył moją stronę tak, jak sobie wymarzyłam.

Klara OstrowskaProjektant wnętrz

Od dawna chcieliśmy stworzyć sklep internetowy jako kolejny kanał sprzedaży. MIeliśmy obawy przed przystąpieniem do projektu ze względu na nasz brak doświadczenia w tym temacie. Dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu zespołu Partium udało nam się zakończyć projekt z powodzeniem.

Markus Estate

Zespół Partium w pełni wywiązał się z umowy. Stworzony system komunikacji oraz wszystkie integracje działają bez zarzutu.

Herbert Investments
logo Partium Marketing

Partium

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów online, marketingiem internetowym, reklamą oraz social mediami. Dzięki czemu zawsze gwarantujemy kompleksową pomoc dla naszych klientów.

Nasz zespół programistów pozwoli również na stworzenie aplikacji mobilnych czy rozbudowanych portali internetowych.

Możesz być pewien że będziemy mogli Ci pomóc z niemal każdym aspektem rozwoju Twojego biznesu w sieci.

Ta praca to nasze hobby, dlatego jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami oraz używamy najnowszych technologii przy pracy nad projektami i pozyskiwaniu klientów.

Każdy projekt traktujemy jako odzielny przypadek, który ma swój cel do osiągnięcia i specyficzne wymagania. Do wszystkim naszych klientów pochodzimy indywidualnie i jesteśmy nastawienie na długoterminową relację.